24 stycznia 2016

Nie chce byc jak wszyscy

Wracam w nowym roku! Tak wiem, że już pierwszy miesiąc prawie za nami, ale potrzebowałam czasu na zmiany. Jak widzicie zmienił się design mojego bloga a żeby zmienić wszystko perfekt tak jak bym chciała potrzebowałam czasu. Ale dziś nie o tym!

Tytuł posta jest ''nie chcę być jak wszyscy'' chodzi mi tutaj o to, że znudziło mi się pisanie postów o czymś co w ogóle nic nie wnosi do naszego życia. Ja jestem pełna pomysłów na posty tematyczne i takie też będę pisać, w których będę motywowała i inspirowała Was do tego żebyście coś zrobili ze swoim życiem ! :) Serwis blogger jest zapełniony mnóstwem blogów które są praktycznie o tym samym a ja tak nie chcę! Nie chcę by mój blog był kolejnym który schowa się pośród tysiącami innych i będę dodawać tylko wishlisty ( o tym osobny post będzie ), błagać o kliknięcia i szukać pustych obserwacji.. Sama lubię czytać blogi które wnoszą do życia coś dzięki czemu zacznę pozytywnie patrzeć na świat i się zainspiruję. Moim zdaniem blog powinien być portalem dzięki którym motywuje się i inspiruje ludzi. Kiedyś zakładało się bloga z pasją, osoby które zakładały bloga miały jakiś cel, chciały dzielić się z ludźmi swoim talentem, pasją i tym co robią najlepiej. Nie powiem, że teraz nie ma takich osób, ale każdy teraz chce mieć bloga bo nie oszukujmy się ale wszyscy chcemy tego samego pieniędzy i darmowych ubrań i kosmetyków. Wiadomo po jakimś czasie kiedy naprawdę blog się rozwinął a osoby klikają ci w linki z własnej woli bo wiedzą, że twoje posty są tego wart to czemu nie, każdy kto naprawdę pisze bloga z pasją marzy by w przyszłości była to jego praca :) Także podsumowując, mój blog taki nie będzie, będzie motywacją dla innych! Mam nadzieję że dobrze odbierzecie takie posty. ZACZYNAM OD NOWA ! :))


9 komentarzy:

 1. ciekawy blog :)

  http://fromcarolinee.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo dobrze, że stwierdziłaś, że warto tworzyć coś własnego, innego. Mam nadzieje, że będziesz dążyć do tego. Życzę powodzenia :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Inspirujesz :)))

  samymsrodku.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 4. Cieszę się że wracasz! Śliczne włosy :)
  http://malwinabeczek.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 5. Juz nawet takim zwykłym postem o wszystkim i niczym mnie zmotywowałaś :3 Czekam na wiecej postów z niecierpliwoscią :) moj blog

  OdpowiedzUsuń
 6. A więc czekam na wyniki twoich pomysłów, powodzenia :)

  crejzzzooll.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 7. Skoro zaczynasz od nowa, to powodzenia ;D

  rilseee.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 8. Bardzo dobry post, zgadzam się z tym co napisałaś i trzymam kciuki :)
  la-karolla.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń

Za komentarze zawsze się odwdzięczam:*
Zostaw link do bloga, zawsze na niego wejdę
a jeśli mi się spodoba zaobserwuję:)